TREND Blend

Temat: Podwyżka dla starosty
" />Prawda jest tak że Pan starosta nie dba o cały powiat. Skupia się na walce politycznej z burmistrzem Ostródy.
Uważam że podwyzka dla starosty jest nieuzasadniona i na nia nie zasługuje. Wykorzystuje swój urząd i pracowników np rzecznika i sekretarza to waliki politycznej z miastem Ostródą.
Panie starosto weżmie sie Pan za robotę.

Drodzy radni nie po to wybralismy was abyście schlebiali i wchodzili w tyłek Panu Staroście. Wybraliśmy was abyście kontrolowali pracę zarządu i starosty. To ze Pan starosta za wasze poparcie wziął kredyty na wybudowanie kilku chodników w waszych wioskach nie świadczy o tym żebyście popierali każdy jego absurdalny pomysł.
Starostę zawsze możecie wybrać lepszego a jest kilku zdecydowanie lepszych kandydatów jak np. Pan Purzycki, Bonisławski czy Połoniewicz, którzy nie poświecali by tyle czasu rozgrywkom politycznym kogo by tam uszczypnac kto jest z kim rodziną. Bo Panie starosto rodziny sie nie wybiera. Wciskanie na siłe ludzi skompromitowanych jak np. Pani Jolanta Dakowska. Chodza juz po Ostródzie różne słuchy co do tej skompromitowanej działaczki PO. Ponoć zagroziła juz staroście że jeśli nie dostabnie jakieś posady w podległych mu instytucjach to go załatwi. Wiem ze zaraz zaplecze starosty zacznie zaprzeczac ale sam słyszałem to od niej na własne uszy. No niestey za Burse trzeba zapłacic wysoka cenę Panie starosto.
Drodzy radni nie dajcie sie szantażować, nie jestescie zakładnikami Pana Starosty a zakładnukami ludzi którzy dali wam mandat.
Czy wy nie widzicie że PAn starosta nie ma przebicia w strukturach własnej partii.
Źródło: forum.ostrodaonline.pl/viewtopic.php?t=2124